.

.

New
1989 година Бејзбол картичка Донрус #536 Кен Хил

1989 година Бејзбол картичка Донрус 536 Кен Хил

DEN 39.84

Износот
Залиха

Одличен изглед, колекционерска картичка за бејзбол Донрус од 1989 година !! Картичката се испорачува во заштитен случај на завртка за да се зачува нејзината состојба на нане!. Ова е само една од 100 -те одлични картички што ги нудиме од овој одличен сет!. Колку повеќе синглови купувате, толку повеќе заштедувате на испорака!. Проверете го неделното, бидејќи секогаш додаваме повеќе инвентар !!. Одличен изглед, колекционерска картичка за бејзбол Донрус од 1989 година !! Картичката се испорачува во заштитен случај на завртка за да се зачува нејзината состојба на нане!. Ова е само една од 100 -те одлични картички што ги нудиме од овој одличен сет!. Колку повеќе синглови купувате, толку повеќе заштедувате на испорака!. Проверете го неделното, бидејќи секогаш додаваме повеќе инвентар !!. 1989 година Донрус #536 Кен Хил Сент Луис кардиналс Бејзбол картичка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи