.

.

New
Ивата-Медеја Брзо Исклучување Во Собата

Ивата-Медеја Брзо Исклучување Во Собата

DEN 1.00

Износот
Залиха

Водечки Производител На Висококвалитетни Производи. Меѓународна Слава За Нашата Разновидна Палета На Наградувани Производи. Целосно Опремен Со Најсовремена Технологија. Сите Производи Се Дизајнирани Имајќи Го Предвид Професионалецот. Постојано Модернизирање На Нашите Моќни Уреди За Задоволување На Барањата На Современиот Корисник. Опис На производот вредност цена, висок квалитет на алатки-водечки на пазарот со тоа што се осигура дека производите се солиден, сигурен и разумна цена. Од Производителот Овозможува разноврсна употреба на повеќе воздушни четки со еден извор на воздух и црево за воздух.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи