.

.

New
LMMDDP мини звучни звучници IPX6 преносен звучник со 360 степени опкружувачки звук, гласовен асистент

LMMDDP мини звучни звучници IPX6 преносен звучник со 360 степени опкружувачки звук, гласовен асистент

DEN 0.67

Износот
Залиха

Опкружувачки звук од 360 степени. 5.0 и IPX6 водоотпорен. Поддржете го вистинскиот стерео, гласовен асистент и TF/Micro SD картичка. До 24 часа играње на време. До 15 W излез. 360 степени опкружувачки звук 5.0 и IPX6 водоотпорен отпор Вистински стерео, гласовен асистент и TF/Micro SD Cardup ​​до 24 часа Play-Time Up до 15 W излез.Прицификација : Кабинет Материјал : Пластични канали : 2 (2.0) влезна моќност (W) :

Декларираните карактеристики

Cabinet Material:
plastic
Channels:
2 (2.0)
Input Power(W):
Ново

Поврзани производи