.

.

New
Supershieldz Дизајниран За Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Samsung, Против Гребење, Без Меурчиња

Supershieldz Дизајниран За Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Samsung, Против Гребење, Без Меурчиња

DEN 0.67

Износот
Залиха

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и без остатоци кога ќе се отстрани. 2.5 Г заоблени раб стакло за удобност на прстите и раката. 9ч цврстина, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за намалување на потта и намалување на отпечатоците од прсти. Вклучете 2 парчиња заштитници на екранот од калено стакло.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи