.

.

New
Куче Патување Торба Авиокомпанија Одобрени Патување Во Собата За Куче И Мачка Торба Организатор Со Мултифункционален Џебови, 2 Контејнери За Храна И Склопувачки Ч?

Куче Патување Торба Авиокомпанија Одобрени Патување Во Собата За Куче И Мачка Торба Организатор Со Мултифункционален Џебови,

DEN 2.33

Износот
Залиха

Достапно во различни бои за ДА МОЖЕТЕ ДА МЕШАТЕ И СОВПАЃАТЕ!. Компанија со седиште Во САД Висококвалитетна Авиокомпанија со влакна со отпорност на дамки Одобрена преграда Со Патентприлагодливи странични ремени за прицврстување на ќебе или подлога за ладење. КУПЕТЕ ГО ВАШЕТО ДЕНЕС И направете го вашето следно патување со вашето куче едно за паметење!. ОДОБРЕНА АВИОКОМПАНИЈА-Во Согласност Со Авиокомпанијата и се вклопуваат под седиштето , уживајте во целосна удобност и стил додека патувате со вашето домашно милениче. Торбите за кучиња за патување вклучуваат : 1 Торбичка За Кучиња, 2 торби за Носачи На Храна За Кучиња, 2 ЛЕСНИ За ЧИСТЕЊЕ Силиконски чинии за склопување Миленичиња , торбичка за комплет за прва помош, Преден Голем џеб што се отвора За Подлога Отпорна на Вода (ЛЕЛЕ!!), РЕМЕНИ ЗА ЌЕБЕ и повеќе џебови со одвојлив делител. Авиокомпанијата Е Одобрена. Средете Ја Патната Торба За Миленичиња го одржува вашето куче безбедно ! нашата торба за прва помош со карабин и список за проверка , подгответе го совршениот комплет за прва помош и ќе имате целосен мир на умот знаејќи дека се опфатени итни случаи. Прилагодливи странични ремени за прикачување ќебе или подлога за ладење. Висококвалитетни влакна за отпорност на дамки.Компанија со седиште ВО САД. Средете ја опремата за Кампување Кучиња со димензии 16"(Л) *12,5 "(Ш)*8,5 " (Ж) со волумен НА торба од 33л вкупно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи