.

.

New
Tendycoco 1 Сет Вилушки Торбичка Кеси Ткаенина Неткаен Симпатична Рамни Садови Ножеви Елф Прибор За Јадење Божиќ Зелени Украси Со Сребрени Садови Партија Капаци Торба,

Tendycoco 1 Сет Вилушки Торбичка Кеси Ткаенина Неткаен Симпатична Рамни Садови Ножеви Елф Прибор За Јадење Божиќ Зелени Украси

DEN 1371.20

Износот
Залиха

Пакетот Вклучува 1 х Сет 10 Парчиња Прибор За Јадење Ги Опфаќа Карактеристиките-Компактна големина, пренослив и погоден за џебови за садови за декорација на маса. - Тие можат вашиот прибор за јадење од и други носители божиќ сребрени садови. ДРЖАЧИ ЗА ПРАЗНИЧНИ ПРИБОР за ЈАДЕЊЕЗелената боја може да создаде уникатна празнична атмосфера На Божиќ. - Самовила дизајн прави овие садови опфаќа прекрасна И исклучителна Ножеви Вилушка Покритие За Божиќ-Материјал : Неткаен Материјал Снешко Прибор за Јадење торбичка. ЏЕБОВИ за САДОВИИзработени од врвен неткаен материјал и доволно безбедни за употреба. - Боја : Торбичка Со Зелена вилушка.холидеј прибор за јадење капаците за прибор за јадење може да се стават во вашата торба, каде и да можете да го користите приборот за јадење. ЕЛФ СРЕБРЕНИ САДОВИ држачиБожиќ Прибор За Јадење Торба - божиќ елф облека шема прави оваа садови покрие повеќе убава и може празнична атмосфера.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи