.

.

New
Практично Преклопување Четка За Заби Патување Големина За Пиење Со Кутија За Чистење На Забите

Практично Преклопување Четка За Заби Патување Големина За Пиење Со Кутија За Чистење На Забите

DEN 20.64

Износот
Залиха

Чувајте ги четките за заби чисти и суви : нашите четки со големина на патување може да се чуваат поединечно и одделно во куќиштето на четката за заби, добар начин да ги одржувате овие четки во ред и да ги одржувате во чиста состојба; дното на кутијата за четки за заби е опремено со 2 проветрени мали дупки, што може да испушти дополнителна вода, да промовира вентилација, да ја исуши четката за заби брзо.Безбеден за употреба : нашата преклопна четка за заби со футрола за четки за заби е изработена од квалитетен пп материјал, удобен за држење и четкање, меките влакна можат нежно и темелно да ги мијат забите, достапни за лесно и чисто искуство со четкање на забите, нема да ја повредат усната шуплина со правилно работење, ефикасно ќе ги исчистат забите, погодни за возрасни и деца. Широк спектар на прилики : нашите четки за заби за патување се идеални за кампување, патување, службени патувања и многу повеќе, лесни, лесни за држење и носење, удобни и меки за четкање, ви носат погодно и чисто искуство. Fle димензии : како што е прикажано на сликата quolor : како што е прикажано на сликата q Производи вклучуваат : 1x удобен преклопен четка за заби. Ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-пошта во секое време. Гаранција за производот : ние сме посветени на создавање квалитетни производи и услуги за вас. Пренослив и склоплив : за да заштедите повеќе простор и да го олесните носењето, оваа четка за заби за патување прифаќа склопувачки дизајн, што значи дека можете да ја преклопите главата на четката и да ја користите кутијата за четка за заби како до главата на четката од можете исто така да го користите куќиштето за четка за заби на задниот дел од четката како алатка за продолжување, што го олеснува држењето.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи