.

.

New
ЛЕПСЈГЦ А6 Буџетско Врзивно Средство со 10 парчиња Претходно Печатени Готовински Коверти за Буџетирање, 12 парчиња Листови За Трошоци, Заштеда На Организатор На Пари

ЛЕПСЈГЦ А6 Буџетско Врзивно Средство со 10 парчиња Претходно Печатени Готовински Коверти за Буџетирање, 12 парчиња Листови За

DEN 0.33

Износот
Залиха

Големина : 7,5 х 5,3 инчи. Материјал : СТП. Лесен за употреба, корисен. Стил : прстен врзивно средство/листови заменливи дизајниран. Костум за студирање, патување, работа и подарок. Број на модел : систем за врзување А6 поставете големина : 7,5 х 5,3 инчи материјал : PUEasy за употреба, практичен материјал за покривање на синтетичка кожа : синтетичка кожа, нерѓосувачки челик : врзивно средство за прстени/листови заменлив дизајниран костум за студирање, патување, работа И Подарок Вредност Буџетско Врзивно Средство - 10 парчиња претходно испечатени јасни пликови за готовина со патент за буџетирање, 12 компјутери трошок тракер буџет листови, 6-прстен стп кожа врзивно средство. Ефективен систем за планирање на буџетот се-во-едно, совршен за да се направи буџетирање и заштеда на пари.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи