.

.

New
Алатка за чистење Синџири за Велосипеди Сет За Мотоцикли – OIBTECH Издржливи Запчаници За Синџири За Велосипеди Одржување Четка За Чистење Комплет За Сите Видови Зап?

Алатка за чистење Синџири за Велосипеди Сет За Мотоцикли – OIBTECH Издржливи Запчаници За Синџири За Велосипеди Одржување Четка

DEN 1.67

Износот
Залиха

`+Исчистете Го и Заштитете Го Вашиот Синџир】 алатката за чистење синџири помага да се спречи предвремено абење на погонскиот погон и помага да се одржи непречено функционирање при возење мотоцикл и велосипед. Е лесен за употреба】 оваа алатка за чистење синџири не треба отстранете го синџирот кога ќе го исчистите. 3 еднострана четка За чистење Брзо и Лесно Исчистете ги запчаниците на слободните тркала на планинскиот велосипед, Прстените На Синџирот, Чудакот, Гумата, Запчаникот, Коленестото, Сопирачките, Менувачите, Педалите и така натаму. ❤Оваа алатка за чистење синџири ќе ви помогне да го исчистите ланецот избегнувајте валкани раце, три различни видови алатки ќе одговараат на сите типови запчаници. Со средство за чистење заби, стружење на валканите работи во аголот на плочата на менувачот, а потоа користете еднострана четка за чистење. Qésple Широко Се Користи】 комплетот четки за чистење на повеќенаменски синџири може да се користи за запчаници, синџири, погодни за различни велосипеди ако има синџир или опрема, без разлика на планински велосипед, mtb, друмски велосипед, BMX, сите би можеле да добијат длабоко чистење. ❤НИЕ ВЕТУВАМЕ 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите, 24-Месечна Гаранција За Замена и Услуга за Доживотна Поддршка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи