.

.

New
СУРФИ Јоргована Виолетова Силиконска Кутија + 3 Заштитник На Екранот За пакување за iPhone 14 Pro Max 6,7 инчи

СУРФИ Јоргована Виолетова Силиконска Кутија + 3 Заштитник На Екранот За пакување за iPhone 14 Pro Max 6,7 инчи

DEN 268.80

Износот
Залиха

СУРФИ специјално дизајниран за iphone 14 Pro Max case 6,7 инчи (Објавен 2022 Година). ●Течен Силиконски Случај за i Phone 14 Pro Max ® Изработен од премиум течен силикон, мазен допир, отпечатоци од прсти, удобен за држење. (Лесно За Чистење, прашината може да се избрише со влажна крпа). ●Назад со Заштита на Камерата q обезбедува заштита За Секоја Леќа на вашиот i Phone 14 Pro Max, надворешен дизајн на усните од 1mm, малку повисок од камерата. ●Заштитник на екранот за i Phone 14 Pro Max ® пакетот вклучува 3 заштитници за стаклени екрани, 1 алатка за усогласување на пакувањето, 3 крпа за чистење пакувања. ●Дизајн на црн Рабови●Одлична техника за сечење 2,5 Д, околните црни рабови изгледаат исто како и оригиналниот екран. Во голема мера вратете го оригиналниот допир и визија и подобрете ја максималната заштита. СУРФИ Јоргована Виолетова Силиконска Кутија + 3 Заштитник На Екранот За пакување за i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи (Ослободување 2022).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи