.

.

New
PNY Елита 512gb MicroSDXC Картичка, ДО 90MB/S –

PNY Елита 512gb MicroSDXC Картичка, ДО 90MB/S –

DEN 1.67

Износот
Залиха

Голем капацитет за складирање на над 80 часа целосно СНИМАЊЕ НА ХД видео. Чувајте до 100.000 слики (големина ОД 18 МЕГАВАТИ). Брзина на пренос ДО 90 MB/s за да се осигурате дека ќе потрошите повеќе време за создавање нови спомени и помалку време за нивно заштеда. Компатибилен со паметни телефони, таблети, камери со цртичка, 360о камери, дронови и многу повеќе. Сд адаптер Вклучени за употреба НА DSLR, мил камери и точка и снимање.Интерфејс UHS 1. микро сд картичка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи