.

.

New
Лаптоп Замена Сад Распоред Со Позадинско Осветлување Со Покажувачот Тастатура За HP EliteBook 840 G5 846 G5 745 G5 Сад Сребрена Рамка

Лаптоп Замена Сад Распоред Со Позадинско Осветлување Со Покажувачот Тастатура За HP EliteBook 840 G5 846 G5 745 G5 Сад Сребрена

DEN 639.84

Износот
Залиха

●Компатибилен Модел€За HP Elite Book 840 G5 846 G5 745 G5. ●Компатибилни броеви на делови ● L11307-001 6037 B0138601 L14377-001. Можете Да Ја Добиете Тастатурата x 1. Оригинална замена сад распоред. ●Безбедно и лесно За вас заменете ја вашата неисправна, испукана или скршена тастатура, продавачот потсетува дека треба да ја замените тастатурата во исклучена состојба. Ве Молиме проверете дали оваа тастатура одговара на вашиот лаптоп или не лесно пред наддавање. "Обрнете Внимание : Ако некои копчиња нема да работат по инсталирањето ,тоа не е затоа што тастатурата е скршена ,најголема можност е кабелот со лента не се поврзувајте добро со вашиот лаптоп ,ве молиме обидете се повторно да се поврзете повеќе пати .Многу клиенти го решаваат овој проблем откако го направија ова. Ја тестиравме секоја тастатура пред испорака, ве молиме бидете сигурни дека купувањето. ви благодариме *Позадинско Осветлување : Да *Боја : Црна *Распоред : распоред НА ТАСТАТУРА во САД *Статус : Сосема нови Компатибилни Модели : За HP Elite Book 840 G5 846 G5 745 G5".

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи