.

.

New
Rockbros Bike Bell за Apple Airtag Скриен велосипед монтирање на велосипед држач за воздушни тар

Rockbros Bike Bell за Apple Airtag Скриен велосипед монтирање на велосипед држач за воздушни тар

DEN 3.00

Износот
Залиха

Едноставно свртете го горниот дел од bellвончето и скријте ја воздушната таг внатре за лесно следење во случај на загуба или кражба (не е вклучена воздушна таг). Забележете дека не може да биде изложен на пороен дожд подолг временски период.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи