.

.

New
Мираи Клинички - Освежувачки Марамчиња За Дезодоранси - Марамчиња За Прочистување И Дезодорирање На Мирис За Мажи И Жени-Јапонски Влажни Марамчиња Со Природен Екст

Мираи Клинички - Освежувачки Марамчиња За Дезодоранси - Марамчиња За Прочистување И Дезодорирање На Мирис За Мажи И Жени-Јапонски

DEN 107.20

Износот
Залиха

● Покрај нивните дезодорирачки својства, марамчињата за чистење persimmon помагаат и во смирување и навлажнување на кожата, оставајќи ја да се чувствува мека и освежена. Останувањето чисто и свежо е важно, без оглед на околностите. Јапонскиот Персиммон е познат по својата ефикасност во отстранување на сите видови проблематични мириси на телото и особено по елиминирање на нененалниот мирис, кој често се поврзува со стареењето.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи