.

.

New
КУТИЈА За Организатор На Шминка XMTXZYM 3 Слоја Преносни Кармини Маска Кутија За Складирање Накит Преносна Водоотпорна Козметичка Фиока Со Голем Капацитет

КУТИЈА За Организатор На Шминка XMTXZYM 3 Слоја Преносни Кармини Маска Кутија За Складирање Накит Преносна Водоотпорна Козметичка

DEN 1.00

Износот
Залиха

5 цуколор : Зелена/Бела Погодна за сцената : маса за Облекување и бања И Дневна соба И Десктоп1 Парчиња * Кутија За Козметичко Складирање 1. Куќиштето за шминка е погодно за семејство, спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или студентски дом.Гаџет, складирање На Канцелариски материјали. Покрај тоа, може да ги постави вашите четки за шминка, четки за заби, паста за заби или пенкала, моливи ножици итн. Покрај тоа, може да ги постави вашите четки за шминка, четки за заби, паста за заби или пенкала, моливи ножици итн.и разни предмети што можат да ја направат вашата работна површина чиста и уредна.Мултифункционалниот дизајн може да постави различни предмети.и разни предмети што можат да ја направат вашата работна површина чиста и уредна.Материјал : Пвцквалитетна Оценка : Кутија за вести за брендови37*25*18.Овој професионален организатор на држачи за четки за шминка е од материјал за да се обезбеди неговата издржливост и безбедност. Ве молиме дозволете мало мерење отстапување поради рачно мерење.Фиока За Складирање За Нега На Кожата .Куќиштето за шминка е погодно за семејство, спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или студентски дом.Накит обетки ѓердан прстен складирање.Држачот за складирање може да биде држач за пенкало за биро или да направи држач за четки. Козметичка Кутија За Складирање . Мултифункционалниот дизајн може да постави различни предмети. Куќиштето за шминка е погодно за семејство, спална соба, бања, дневна соба, канцеларија или студентски дом.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи