.

.

New
Делонан акрилна фиока за бања, правоаголни смешни Д букви црни декоративни ленти со златни рачки за кујна храна дневна соба фустанци организатор на канцеларија

Делонан акрилна фиока за бања, правоаголни смешни Д букви црни декоративни ленти со златни рачки за кујна храна дневна соба

DEN 351.84

Износот
Залиха

Доколку има делови што недостасуваат, ве молиме контактирајте не со е -пошта навреме. Трајни и водоотпорни : Декоративната лента е цврста и издржлива, водоотпорна вода, докажана за гребење и лесен за чистење, само избришете со чиста влажна крпа. Ние развивме ефикасна и лесна за употреба фиока, оваа одлична ставка е идеална за одржување на вашиот дом или канцеларија организиран. Пакет со една лента, две рачки, четири завртки. Дебелиот акрилен материјал го прави поцврст, како и отпорен на температурата за да можете да го користите за носење топли плочи и чаши.Премиум материјал : Направено од премиум акрилно тело и рачка на алуминиумска легура, големина на фиоката : 7,87 x 11,81 инчи.81in/ 20*30cmmaterial : Акрилик + Алуминиумска рачка. Многу полесно да се грабнат и носат. Повеќенаменска употреба : Декоративни ленти се печатат во најразлични бои, може да се користи во суета за бања, маса покрај креветот, кујнски бар, организатор на накит и други места што ги сакате. Уникатната текстура го прави елегантно да се биде одлична декорација во вашата соба. Пакет со една лента, две рачки, четири завртки. Производство на списи, сите агли се запечатени тесни, не грижете се за одлив. Исто така, одговара на мали растенија и други украсни предмети за да ги одржуваат работите организирани.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи