.

.

New
FHX Паметен Часовник, 2,5 Инчи, Со Монитор На Отчукувањата На Срцето, Крвен Притисок, Следење На Кислород Во Крвта, Педометар,Водоотпорен Фитнес Часовник, Црно

FHX Паметен Часовник, 2,5 Инчи, Со Монитор На Отчукувањата На Срцето, Крвен Притисок, Следење На Кислород Во Крвта, Педометар,Водоотпорен

DEN 1.33

Износот
Залиха

Мулти-спортски Режими и Гпс Конекција-поддржува Повеќе Спортски Режими : Пешачење, Трчање, Пешачење, Возење Велосипед, Планинарење Итн. Можете Да Ги Разберете Вашите Активности во Реално време. Овој Паметен Часовник Има Подолго Траење на Батеријата, до 5-7 Дена, Што е Повисоко од Другите Обични Паметни Часовници на Пазарот. И Можете Да Ги Снимите Вашите Специфични Податоци За Активноста за Да Постигнете Подобри Резултати во Фитнесот. Модерните Паметни Часовници Од Висока класа се Подароци За Изненадување За Себе, Љубовниците, Семејството и Пријателите Во Посебни Денови. Водоотпорниот Рејтинг е До Ip67, Најдобриот Избор за Фитнес Ентузијасти.Водоотпорен Часовник за Следење На Целодневната Активност - Нашиот Часовник За Следење На Здравјето Може Точно Да Ги Следи Вашите Чекори, Растојание, Потрошени Калории и Минути Активност. Овој Паметен Часовник Исто така Може Автоматски да Го Измери Вашиот Сон за Да Ви Помогне Да Ги Разберете Податоците За Буден, Лесен и Длабок Сон. Одржувајте Контакт Во Секое време : Поврзете Го Тракерот за Фитнес со Вашиот Мобилен Телефон И Никогаш нема да Пропуштите Повик или Порака. ако Вашиот Телефон Прима Порака За Повик, Смс Или Снс, тој ќе Вибрира за да ве Потсети. 24-часовен Здравствен Мониторинг : Паметниот Часовник Има Отчукувања на Срцето, Крвен Притисок и Функции За Следење На Кислородот Во Крвта, Секогаш Обрнувајте Внимание На Вашето Здравје, Податоците Се Само За Повикување. Применливи Луѓе : Деца, Возрасни, Постари Лица Метод На Носење : Материјал За Рачна Лента За Зглоб : Силиконска Применлива Платформа : Целосно Компатибилна Големина на Екранот : 2,5 Инчи Тип На Комуникација : Без Метод На Кардио Операција : Допир.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи