.

.

New
Homoyoyo 1 Поставете мултифункционална подготовка на храна Полици за складирање Полици за складирање wallидови, лебдечки полици, палета, полици со тешка должност

Homoyoyo 1 Поставете мултифункционална подготовка на храна Полици за складирање Полици за складирање wallидови, лебдечки полици,

DEN 1.00

Износот
Залиха

- Погоден за дома, жариште, ресторани, хотели, специјални забави и семејни вечери за кујна за складирање храна. - Сортирајте и ставете се за да ги задоволите вашите секојдневни потреби за готвење. Лесниот дизајн ќе ви донесе добро расположение и ќе уживате во вкусна храна. Опис Опис на 6 нивоа Полка Дали барате добра алатка за складирање на вашата храна или материјал кога готвите? Еве еден добар избор.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи