.

.

New
САРТОРИЈ ФТ-3-1102-150 Стакло Микрофибер Филтер, МГБ, 150 мм

САРТОРИЈ ФТ-3-1102-150 Стакло Микрофибер Филтер, МГБ, 150 мм

DEN 1.00

Износот
Залиха

Направено од 100% боросиликат. Отпорен на температура до 500 °C. обично се поставува директно на врвот на другите мембрански филтри за да дејствува како пред-филтер или може да се користи за директно филтрирање на растворите. Земја на потекло : Германија. Доаѓа под филтри за длабочина со висок капацитет за полнење честички.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи