.

.

New
HEIMP Микро Прекинувач 1pc Граница Прекинувачи LXW5 - 11n1 Инкубатор Патување Прекинувач Прекинувач Единица Мотор

HEIMP Микро Прекинувач 1pc Граница Прекинувачи LXW5 - 11n1 Инкубатор Патување Прекинувач Прекинувач Единица Мотор

DEN 633.60

Износот
Залиха

Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска опрема и друга електронска опрема. Одлични прекинувачи на допир, долг работен век. Пин-тип пакет со пластика за спречување на инфилтрација на заварување бор мирис. Растојанието помеѓу контактите е мало,кратко мозочно дејство,според моќта на малата, брза пауза. Дизајн на механизам со висока прецизност кој нуди акутно работење и долг век на траење. HEIMPApplication : Индустриски Инкубатор, електрична опрема, мотор прекинувач.Име на производ : Инкубатор Патување Прекинувачи Спецификации : 1 парчиња модел : LXW5-11nspecifaciations : 380 VAC 220vdcapplacies : Инкубатор Додатоципакет Вклучени : 1 компјутер.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи