.

.

New
Кинески јапонски стил Азија бран точка на раката Компактно огледало тркалезно преносно џебно стакло

Кинески јапонски стил Азија бран точка на раката Компактно огледало тркалезно преносно џебно стакло

DEN 2.00

Износот
Залиха

Класификација : огледало. ; -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.; -Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики. Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : Трајни и нераскинливи при дневна употреба. Подготвени сме да ви донесеме производи со висок квалитет, искуство со префект и уникатен начин на живот.; -Подлумен : Дури и одговара на вашиот паричник на пликот и мали џебови.; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвена под кој било агол за различни прилики. Количина на пакет : 1 x огледало. Количина на пакет : 1 x огледало.; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.; -Поставете се со две стаклени огледала. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн. Големина : 6,5 cm x 6,2 cm x 0,8 cm (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : Mirror Feature : облик.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи