.

.

New
Случај со молив со голем капацитет Снег Елк Сика елен училишен материјал материјал торба торбичка торба за шминка за девојчиња за тинејџери 7,5x3x1.5in

Случај со молив со голем капацитет Снег Елк Сика елен училишен материјал материјал торба торбичка торба за шминка за девојчиња

DEN 303.84

Износот
Залиха

【Складирање на голем капацитет】 : 19x7. Може да се користи секој ден во многу наврати. 【Креативни подароци】 : Прекрасно дизајниран и симпатичен по изглед, тоа е идеален подарок за патување, бизнис, дипломирање, роденден, назад на училиште или Божиќен подарок. Подароци : убаво дизајниран и симпатичен изглед, идеален за патување, бизнис, дипломирање, роденден, подароци од училиште.【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер издржлива, ситно зашиена, лесна и стилска. Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани и достапни. 【Креативни подароци】 : Прекрасно дизајниран и симпатичен по изглед, тоа е идеален подарок за патување, бизнис, дипломирање, роденден, назад на училиште или Божиќен подарок. Оваа торбичка со моливи ги одржува работите организирани и достапни. 【Мулти-намена】 : Тоа е мултифункционална торба за складирање за да се задоволат реалните потреби на различни луѓе, не само решетката за складирање на торбички со молив, туку и торба за складирање за канцеларијата, козметичка торба за девојчиња, жени, возрасни , убави торби за патувања и додатоци. 【Складирање на голем капацитет】 : 19x7. Размачкајте водоотпорен и мазен цврст патент. 【Премиум квалитет】 : Овој случај со моливи е изработен од висококвалитетна кожа ткаенина, која е супер издржлива, ситно зашиена, лесна и стилска.5in Материјал : високо квалитетна кожна нето тежина : 65g структура на производот : двоен патент, еден главен џеб, еден мал џеб од мрежа и еластичен слот во средина до пенкалото од движење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи