.

.

New
Симпатична Супер Мека Миленичиња Кревет Куче Тркалезна Мачка Зимски Топол Кревет За Спиење Долг Кадифен Голем Подлога За Перничиња За Кученца Преносливата Мачка ?

Симпатична Супер Мека Миленичиња Кревет Куче Тркалезна Мачка Зимски Топол Кревет За Спиење Долг Кадифен Голем Подлога За Перничиња

DEN 1465.60

Износот
Залиха

Супер удобно и пространо за вас куче или мачка. Кадифеното руно на оваа подлога го прави вашето домашно милениче да ја почувствува топлината и удобноста во меѓувреме. Овие меки каучи имаат доволно простор за вашето домашно милениче да се релаксира и истегне. Нетоксичен материјал без мирис, миленичињата лесно ќе се прилагодат на него. Антистресен кревет за вашите миленици.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи