.

.

New
ПОП нба: Лејкерс-Леброн Џејмс, Мултиколор

ПОП нба: Лејкерс-Леброн Џејмс, Мултиколор

DEN 228.48

Износот
Залиха

Винил. Увезени. Засили ја твојата нба колекција со Поп! Леброн Џејмс во униформата на Лос Анџелес Лејкерс Винилната фигура е висока приближно 4 инчи. Димензии на пакетот : 9,0 Л х 16,1 Ч х 11,8 В (сантиметри). Точка Пакет Тежина : 0.25 фунти.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи