.

.

New
Ранфи Мало Куче Темперамент Мека Тексас Миленичиња Елек Кутре Облека Со Џеб Поводник Во Собата Прилагодливи За Одење Обука Трчање Пешачење, Без Задави Мека Мрежа К

Ранфи Мало Куче Темперамент Мека Тексас Миленичиња Елек Кутре Облека Со Џеб Поводник Во Собата Прилагодливи За Одење Обука Трчање

DEN 1.00

Износот
Залиха

Големина и градите дебелина 9-11 инчи; одговара за тежина 2-5 фунти. Погоден за кучиња/мачки со мала големина. Кул тексас јакна, лагер ткаенина во воздушна мрежа што дише,лесна,мека пријатна облека. Удобно отворање на вратот, мека текстура што дише без тврди рабови за иритација на кожата. Плетење најлон поводник со клип, тока и обрач дизајн, ве молиме измерете ги вашите миленици или контактирајте не пред купувањето, помеѓу големината, ве молиме големината нагоре. Детали за големина : големина И обем На Градите 23-28см / 9-11инч; одговара за тежина 2-5 фунти / 1-2 Кг Големина М обем на Градите 30-38см / 12-15инч; одговара за тежина 5-9 фунти / 2-4 Кг Големина Л обем на Градите 40-46см / 16-18инч; одговара за тежина 9-14 фунти / 4-6,5 кг должина На Поводник : 120см / 47 Инчи нашиот ремен за елек За Миленичиња,дизајнот со мека, пријатна и мазна ткаенина го прави удобен во топлите денови за вашиот мал љубовник.дизајн на мек раб, ослободете се од непријатното влијание предизвикано од тврдиот раб. Кутре мачки елек темперамент топло и удобно; чувајте го вашето куче стилски, симпатично, чисто и топло; Ултра меки и многу издржливи еколошки ремени, Мек ремен со Мала тежина за кучиња и мачки и други мали животни; дизајнот Без Задави ја штити кревката душница и грлото на миленичето нема повеќе влечење, влечење или гушење за вашите кучиња, нема повеќе непријатно искуство со абење на ременот;.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи