.

.

New
Орс Никел Плоча, О-прстен, се отвора со завртки, цврст месинг-ll, повеќе големини

Орс Никел Плоча, О-прстен, се отвора со завртки, цврст месинг-ll, повеќе големини

DEN 1.00

Износот
Залиха

Bucketguy Отворена порта О-прстен, се отвора w/завртки стил # : ors финиш : Никел плоча Големини : Големината се однесува на внатрешната димензија 1 "-(25,4 мм) 1-1/4"-(31,8 мм) 1-1/2 " -(38,1 мм) Дебелина на прстенот : 1 "= 4,6мм (0,18") 1-1/4 "= 5,2мм (0,20") 1-1/2 "= 5,7мм (0,22") Материјал : Цврст месинг-ll lll = Ниско олово месинг под 90phm ги исполнува Калифорнија Проп 65 и Европските стандарди за достигнување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи