.

.

New
Ijdmtoy пушеле леќи LED заден заден фгоч-кого компатибилен со 2015-2017 Форд Мустанг, Функции со склопување на светло со светло со светло со светло со светло како обратно све

Ijdmtoy пушеле леќи LED заден заден фгоч-кого компатибилен со 2015-2017 Форд Мустанг, Функции со склопување на светло со светло

DEN 1851.04

Износот
Залиха

Компатибилен со 2015-2017 Форд Мустанг, заменувајќи ја резервната ламба OEM (FR3 Z-15500-A). Брилијантна црвена V-форма 3 D LED цевка со карактеристики на Strobe во стил F1 за задните светла за магла и сопирачките (кога ќе удрите на сопирачката, таа ќе трепка како тркачки автомобил Формула 1). Ксенон бела 10-предводена резервна копија обратна светлина. Цевка со висока моќност за напојување за светло (задна магла) и светло на сопирачката. 10 парчиња ксенон бели LED чипови за резервна обратната светлина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи