.

.

New
Санитарна торба за складирање на салфетка, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, сина шема на пеперутка

Санитарна торба за складирање на салфетка, торбичка за подлога, торбичка за подлога, мала торба за шминка, сина шема на пеперутка

DEN 206.40

Износот
Залиха

Бидејќи рачно се мери, ве молиме, оставете мала грешка на големината. Мек допир, лесен за носење. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден. Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складирање на салфетки може да ја заштити вашата приватност. Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складирање на салфетки може да ја заштити вашата приватност. ❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. Мек допир, лесен за носење. ❥ Прилагодена услуга : Сите наши производи поддржуваат прилагодување. Е идеална торба за складирање за санитарни салфетки и влошки за медицински сестри. Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини. Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер. ❥ Санитарна торба за складирање на салфетка : Погодна за канцеларии, затворено, отворено, туризам, хотели и така натаму. Материјалот е сигурен и издржлив. ❥ Санитарна торба за складирање на салфетка : Погодна за канцеларии, затворено, отворено, туризам, хотели и така натаму. Е идеална торба за складирање за санитарни салфетки и влошки за медицински сестри. ❥ Купувајте со доверба : Ние сме убедени во квалитетот и перформансите на нашите производи, доколку има какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат без враќање. Материјалот е сигурен и издржлив.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи