.

.

New
НАРУНИНГ vr Очила, Прилагодлива Лента За Глава Ја Зголемува Изненадувачката Цена за Поддршка На VR Додатоци

НАРУНИНГ vr Очила, Прилагодлива Лента За Глава Ја Зголемува Изненадувачката Цена за Поддршка На VR Додатоци

DEN 403.20

Износот
Залиха

+Зголемете го аголот на гледање, совршено одговарајте на фокусната должина и едностраното усогласување на миопијата, намалете го изобличувањето и обезбедете најдобро искуство за гледање. €Удобно и лесно, поради замена на пластични компоненти и подобрување на производството, тежината е намалена. ● Со прилагодлив дизајн на лентата за глава, притисокот е значително намален, што го прави цврст, но прилично удобен. ● Миопијата може да се прилагоди со лизгање на копчето. Тоа исто така може да биде совршен подарок за вашето семејство. Ние го ставаме задоволството на клиентите на прво место и сме посветени на совршена услуга по продажбата. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не.Материјалпластикабела боја.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи