.

.

New
Xasla 15000mah Електричен Воздух Duster &засилувач; Вакуум &засилувач; Резервна Батерија 3 во 1, Прашина Вентилатор За Компјутер/Тастатура, Моќен 77KRPM &засилувач; 11Kpa, 10w Тип C Брз

Xasla 15000mah Електричен Воздух Duster &засилувач; Вакуум &засилувач; Резервна Батерија 3 во 1, Прашина Вентилатор За Компјутер/Тастатура,

DEN 2.00

Износот
Залиха

Наместо да потрошите богатство и да создадете многу отпад со искинување лименки со компримиран воздух, размислете за надградба на електричен компјутерски прашина што е специјално дизајниран да ја исфрли прашината од вашата деликатна електроника на брз начин. Вентилаторот Поддржува 500 + циклуси на полнење во текот на траењето на батеријата. Користете го за да ја издувате прашината и малите остатоци од тастатурата, а потоа да ги цицате.000 вртежи во минута на 77.000 вртежи во минута, што произведува моќен удар на воздух над 11 нивоа на силна бура (32м/с) за длабоко чистење на микроскопската прашина.000 вртежи во минута, што произведува моќен потисок на воздухот над 11 нивоа силен гејл (32м/с) за длабоко чистење на микроскопската прашина. Овој уред има батерија од 15000mah (5000m Ah*3) што му овозможува да работи до 30 минути без да биде вклучен. Чистењето е толку едноставно. Со таков помоќен мотор, овој пренослив прашина може поефикасно да ги исчисти предметите што не можат да се исчистат од традиционалните бришачи или прашина.Најновиот Мотор За Урагани : овој најнов електричен воздушен прашина има зголемена брзина на моторот од 60. Тоа е местото каде што бежичниот Вакуум и Електричниот Воздушен Прашина доаѓа во рака.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи