.

.

New
Андис Лесен Безжичен Машки Брич со ЦЕЛАТА Нова Технологија За Хипоалергична Златна Фолија, Бонус БЕСПЛАТЕН Ие Вклучена Кул Нега Плус Чистач На Сечилото

Андис Лесен Безжичен Машки Брич со ЦЕЛАТА Нова Технологија За Хипоалергична Златна Фолија, Бонус БЕСПЛАТЕН Ие Вклучена Кул Нега

DEN 1.33

Износот
Залиха

Лесно И Тивко Трчање Со Тежина Од Само 5 Унци. Запрепастени Сечила За Бричење На Главата За Поблиско Бричење Без Испакнатини. Златна Титаниумска Хипоалергична Фолија За Иритација Без Бричење.Лесен и Тивок Брич за бричење електричниот машки брич тежи само 5 унци и има моќна, но тивка ротирачка моторна испакнатина Спречете Ја Технологијата Безжичниот Брич ја проширува површината за сечење за ефикасно бричење, додека го шири притисокот предизвикувајќи нула иритацијахипоалергични Златни Фолии Специјално дизајнирани за чувствителна кожа, златните фолии се лизгаат над вашата кожа за многу удобна блиска плоча за бричење/Безжична бричење машината за Бричење на Полнење се одликува со удобен кабел или безжично бричење за сите мажи чешлање долготрајна батерија Машката Безжична Машина За Бричење Трае неверојатни 80 минути бричење со едно полнење карактеристики златна титаниумска хипоалергична фолија За Иритација Без Бричење Запрепастени сечила за бричење на главата за поблиско бричење до 80 минути траење на едно Полнење-јонската батерија Обезбедува Максимална Моќност : помалку од 5-унци моќен и тивок ротирачки моторбонус бесплатен ие Кул Нега Плус Чистач На Сечилото. Литиум-Јонската Батерија Обезбедува Максимална Моќност, до 80 Минути Со Едно Полнење. Андис Безжичен Машки Брич За Фолија Хипоалергичен Со Технологија На Златна Фолија И БЕСПЛАТЕН БОНУС Иис Спреј За Ладење сите НОВИ Иис Машки Брич за Фолија е најпродаваниот машки брич за лице на пазарот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи