.

.

New
Onetigris кучиња елек без прицврстување без влечење кучиња, рефлексивни прицврстувачи на кучиња, прилагодлива мека постепена миленичиња елек со лесна контрола Д-прсте

Onetigris кучиња елек без прицврстување без влечење кучиња, рефлексивни прицврстувачи на кучиња, прилагодлива мека постепена

DEN 351.84

Износот
Залиха

Лесна тежина, но доволно тешка 6. Целокупната употреба на временските услови, погледнете на нашата табела со големина пред да купите : x-small - girth girth : 11 ”-17” '; Подготвување на градите : 15 ”-22”; Мал гарнир на вратот : 14 ”-20”; Град на градите : 20 ”-27”; Средна - ГИРТ на вратот : 16 ”-23”; Гртот на градите : 24 ”-32”; Совети : Ве молиме измерете ја главата за да бидете сигурни дека главата може да помине низ отворот на вратот.? Нова верзија, супер лесна за употреба : Ова без влечење на кучиња има 2 Лесни токи на ленти за стомакот и заклучување на токлата за брзо забивање на деколте за лесно вклучување и исклучување, нема потреба да се лизгате над главата на кучињата и да ги прилагодувате ремените секој пат.? Премиум квалитет : Има одлично подлога во секоја точка на оптоварување на притисок за да ја заштити кожата на вашето куче, додека решетката за дишење на воздухот го одржува вашето куче удобно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи