.

.

New
Организатор На Електрични Алати, држач За Безжични Вежби Решетка За Електрични Алати За Монтирање На Ѕид, Организатор На Гаражни Алатки И Складирање За Шрафцигер, ?

Организатор На Електрични Алати, држач За Безжични Вежби Решетка За Електрични Алати За Монтирање На Ѕид, Организатор На Гаражни

DEN 399.84

Износот
Залиха

Организаторот на електричната алатка е направен од метална и квалитетна конструкција. Може да ги држи вашите секакви електрични алати, вежби за напојување, батерии, битови и многу повеќе. Држачот за електричен алат од 3 Слоја вклучува 4 висечки слотови за вежби за напојување или двигатели на удар, 2 слоја отворени полици за батерии, полначи и рачни алатки. На врвот полица со дупки решетката за различни големини на шрафцигери, плус 2 Ј куки за чување на клешти и чекани. Отстранливиот дизајн доаѓа со упатството за инсталација и 4 сидра за гипс картон и завртки за глава 4 #10. Користење на завртки монтирање на претходно дупчат дупки и висат на ѕидот. Нашиот држач за решетка за електрични алати е 16,53"ширина, 7,48" длабочина. Постојат 4 дупки за монтирање, а ширината помеѓу е 1,57". Тоа е идеална решетка за складирање вежби за електрични алати во гаража или работилница. Складирањето на гаражата може да се закачи на вашата гаража, просторија за алати, работилница, барака, штипка. Тоа ви помага да ги одржувате сите алатки за раце организирани, да заштедите простор и да го контролирате нередот. Организатор На Електрични Алати, Држач За Ѕидни Држачи За Тешки Алати Во Гаража, Решетка за Складирање На Комунални Услуги за Безжична Вежба, Полица За Метални Алати за Рачни Електрични Алати, Отстранлив Дизајн, Одличен Подарок За Татко и Сопруг.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи