.

.

New
Сатко С3244 120в Канделабра База 25-Вати Г16, 5 Сијалица, Сребрена Круна

Сатко С3244 120в Канделабра База 25-Вати Г16, 5 Сијалица, Сребрена Круна

DEN 3.33

Износот
Залиха

Сијалица од. Големина На Предметот : Должина : 3. 00 инчи Ширина : 2. 06 инчи. Стил : Канделабри Тип На Светлина : Светилки. Заврши : Сребрена Круна. 25 Вати Г16 1/2 Блескаво, Сребрена Круна, 1500 просечно номинални часови, 232 лумени, База На Канделабри, 120 волти.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи