.

.

New
Правосмукалка Кутија За Прашина Со Филтер Компатибилен Со Silvercrest Ssr1 Правосмукалка Замена Делови Додатоци

Правосмукалка Кутија За Прашина Со Филтер Компатибилен Со Silvercrest Ssr1 Правосмукалка Замена Делови Додатоци

DEN 1336.00

Износот
Залиха

Многу одговара на опремата, лесна за инсталирање. Висококвалитетни додатоци, структурата е напредна. Изработен е од безбедни и еколошки материјали. Изгледот на производот е деликатен, а перформансите на употреба се сигурни. Правосмукалка Прашина Кутија Со Филтер Компатибилен Со Silvercrest Ssra1 Правосмукалка Замена Делови Додатоци.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи