.

.

New
Инлеадераестетика Машка Фитнес Стрингер Мускул И - Назад Резервоар Врвот Бодибилдинг Шема Фитнес Елек Тренингот Кошула

Инлеадераестетика Машка Фитнес Стрингер Мускул И - Назад Резервоар Врвот Бодибилдинг Шема Фитнес Елек Тренингот Кошула

DEN 3.00

Износот
Залиха

Печатот "бодибилдинг" покажува личност. Висококвалитетната технологија за печатење го прави печатењето на облеката не е лесно да падне и да се оштети при перење.Не е лесно да се деформира. Врвот на резервоарот за вежбање е изработен од 100% памучна растеглива и мека ткаенина што овозможува поголема подвижност и вашиот напорен тренинг,дише и ја отстранува влагата,брзо се суши,лесен.Дизајнот на тркалезниот врат одговара на вратот,што не е лесно да се трие или кине за време на движењето,обезбедувајќи удобност при движење.Внимателно дизајнираната графика ја покажува вашата фитнес личност. Материјал : 100% памук, мек и удобен. Уникатен дизајн : се користи традиционалната технологија за сечење елеци,а грбот Во Форма На Буквата Y е внимателно дизајниран да го направи елекот да одговара на телото,да го олесни прикажувањето на мускулите,дисипацијата на топлина и потењето. Уникатен дизајн : се користи традиционалната технологија за сечење елеци,а грбот Во Форма На Буквата Y е внимателно дизајниран да го направи елекот да одговара на телото,да го олесни прикажувањето на мускулите,дисипацијата на топлина и потењето. Повлечете го затворањето.Не е лесно за пилинг.Не е лесно да се деформира.Ве молиме погледнете ја табелата со големини за детали. Материјал : 100% памук, мек и удобен.Не е лесно за пилинг.Не е лесно да се деформира. Y-Задниот Дел на овој производ е посоодветен за кривата на човечкиот грб и носи удобно искуство за време на вежбањето. Миење Раце Само.Моделот на гира со дизајн на букви "бодибилдинг" е единствена декларација за фитнес личност.Не е лесно да се деформира.Дизајнот на тркалезниот врат одговара на вратот,што не е лесно да се трие или кине за време на движењето,обезбедувајќи удобност при движење.Ако не сте сигурни која големина да ја изберете, ве молиме контактирајте не. Повеќекратно шиење и спојување,не е лесно да се оштети и исклучи. Забелешка : големината се мери рачно, и може да има отстапување на мерењето од 1-3 см.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи