.

.

New
Јиванго Лупа За Читање Лупа Со Лед Светло, 10 Пати 20 Пати Рачно Лупа, За Читање Книги, Поправки, Монети, Рц Хоби, Лупа За Монтирање На Главата

Јиванго Лупа За Читање Лупа Со Лед Светло, 10 Пати 20 Пати Рачно Лупа, За Читање Книги, Поправки, Монети, Рц Хоби, Лупа За Монтирање

DEN 1.33

Износот
Залиха

Лупа користете премиум оптички објектив, ова лупа со голема моќност може да им помогне на корисниците јасно да читаат ситни зборови, слика и работи. ▶Кога големата Леќа Не Е Јасна, можете Да Ја Користите малата Леќа. Часовникот Има 12 Вградени Led Светла што Можат да се Читаат Во Темница и Да Се Напојуваат со 2a Батерии (Без Батерија). ▶Кристално Јасна Визија : . ▶Изработени од Стаклени Леќи Отпорни На Гребење, Отпорни На Кршење; Го Проширува светот За вас. Различни Сцени : лупата е идеална алатка за зголемување за дома, канцеларија, училница и патување. Објективот за зголемување е совршен за истражување на студентско поле, идентификација на накит, печатење и производство, читање на постари лица, античко ценење.▶Рачно Лупа за дома, Канцеларија И патување,Одлично за читање,Поправка На Работа,Хоби За Истражување И Развој,Тесна Инспекција За обележја,Марки,Монети Итн.▶Материјал : Алуминиумско Тело И К9 Кристално Стакло,Само 9,16 Мл / 260гр,многу Мала Тежина, ▶ Дојдете Со заштитна Футрола, Избегнувајте Оштетување И Гребнатини На лупата Кога Не Користите,Добар Партнер За Лупа, На Вашите Баби И Дедовци Кога Ќе Им Ги Дадете Овие Лупи, Вашите Постари Роднини Со Слаб Вид Целосно Ќе Ве Пофалат.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи