.

.

New
Неверојатни работи за зафаќање на лента - Тешка лента за нечиста лента Висока влечење 80 решетки што не се лизгаат за скали на отворено/затворено, водоотпорни скали ?

Неверојатни работи за зафаќање на лента - Тешка лента за нечиста лента Висока влечење 80 решетки што не се лизгаат за скали

DEN 3.33

Износот
Залиха

Лесно е да се инсталира и сече за да се вклопи- прво чиста површина! Само излупете и лепете ја секоја лизгава површина, идеална за скали, скали, палуби, плочки, лизгав под, скејтборд, скутери, приколки, чамци, вежба за вежбање/спортска опрема, виklушкари, приколки.Професионална оценка висока влечење- Нашата лента за влечење против лизгање покриена со тешка 80 алуминиум оксид ја зголемува влечење на нозете и создава совршена текстура за да спречи лизгање. 100% пари гарантираат без оглед на причината - не се поставуваат прашања!. Лесно е да се инсталира и сече за да се вклопи- прво чиста површина! Само излупете и лепете ја секоја лизгава површина, идеална за скали, скали, палуби, плочки, лизгав под, скејтборд, скутери, приколки, чамци, вежба за вежбање/спортска опрема, виklушкари, приколки. Се придржува на сите површини- издржливи за употреба во затворен и на отворено. Снимката за шари за скали создава исклучителен долгорочен зафат на сите површини за многу години. 100% пари гарантираат без оглед на причината - не се поставуваат прашања!. Се придржува на сите површини- издржливи за употреба во затворен и на отворено. Со тешкиот сообраќај на нозете и сите временски услови. Отпорен на кора и водоотпорен дизајниран со лепило со троен слој од Јапонија за да се осигура дека нашата лента за зафаќање не се олупи по неколку дена употреба. Гаранција за задоволство- Купете со доверба, овој производ е опфатен со неверојатни работи 1 година гаранција. Гаранција за задоволство- Купете со доверба, овој производ е опфатен со неверојатни работи 1 година гаранција.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи