.

.

New
Херхр РЦ Магнетско тело Магнетно тело, алуминиумска легура магнетна обвивка за монтирање на каросерија за 1/10 RC Racing Car

Херхр РЦ Магнетско тело Магнетно тело, алуминиумска легура магнетна обвивка за монтирање на каросерија за 1/10 RC Racing Car

DEN 2.00

Износот
Залиха

[Издржлив во употреба] : Производство на алуминиумска легура на ЦПУ со силни магнети, голем број на заптивки и завртки, колона на задната обвивка со скала, поизбалансирана. [Лесно за инсталирање] : Силна заграда за монтирање на метални метални магнети. [Преносно] : Тежина : 58g, мал и светлосен дизајн, мала тежина за лесно носење и складирање. [Список на пакети] : 10 * метални делови, 4 * магнет со дупка, 4 * рамен магнет за RC -школка за тело на автомобили, 14 * завртка, 8 * заптивка. [Долга услуга] : Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме заситено решение. [Издржлив во употреба] : Производство на алуминиумска легура на ЦПУ со силни магнети, голем број на заптивки и завртки, колона на задната обвивка со скала, поизбалансирана. [Лесно за инсталирање] : Силна заграда за монтирање на метални метални магнети. [Преносно] : Тежина : 58g, мал и светлосен дизајн, мала тежина за лесно носење и складирање. [Список на пакети] : 10 * метални делови, 4 * магнет со дупка, 4 * рамен магнет за RC -школка за тело на автомобили, 14 * завртка, 8 * заптивка. [Долга услуга] : Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви дадеме заситено решение. Спецификација : Состојба : Сосема нов вид : RC додатокматеријал : Алуминиум легурална боја : сина, виолетова, црвена, Ti, Pincsuitable Scale : 1/10 Aplication : За T3/T4/94123 итн. Тежина : Прибл. 58 GPackage список : 10 * метални делови4 * Магнет со дупка4 * рамен магнет за RC Car Body Shell14 * Suck8 * заптивка.

Декларираните карактеристики

Condition:
Brand New
Item Type:
RC Accessory
Material:
Aluminum Alloy
Optional Color:
Blue, Purple, Red, Ti, Pink
Suitable Scale:
1/10
Application:
for  T3/T4/94123 etc.
Weight:
Approx. 58g
Package list:
10 * Metal Parts:
4 * Magnet with Hole:
4 * Flat Magnet for RC Car Body Shell:
14 * Screw:
8 * Gasket:
Ново

Поврзани производи