.

.

New
ТЕРМОС Нерѓосувачки Крал Вакуум-Изолирана Тегла За Храна, 24 Унца, Мат Челик

ТЕРМОС Нерѓосувачки Крал Вакуум-Изолирана Тегла За Храна, 24 Унца, Мат Челик

DEN 418.88

Износот
Залиха

ОСТАНУВА ТОПЛО или ЛАДНО : технологија на термос вакуумска изолација за максимално задржување на температурата на топли или ладни оброци. Го одржува времето надвор и вкусното внатре. Супите остануваат топли до 14 часа, а ладната храна останува ладна до 24 часа. ИСКЛУЧИТЕЛНО ИЗДРЖЛИВ : висококвалитетната конструкција од нерѓосувачки челик 18/8 е сигурна во секое време од годината, од ручек до кампување во пустината. ОТПОРЕН НА ПОТ : Надворешноста останува ладна на допир со топла содржина и отпорна на пот со студ. Термос бренд храна тегли се безбедни за миење садови, врвот решетката препорачува. ВГРАДЕН САД за СЕРВИРАЊЕ : изолираниот капак се удвојува како вграден сад за сервирање. Капакот е доказ за истекување кога е затворен. ДРУГИ КАПАЦИТЕТИ : Сакајте ја теглата со храна, но барате различна големина? Теглата за храна ОД НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛ, исто така, доаѓа во капацитет од 16 унци и 47 унци.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи