.

.

New
ГУНДС Чист Бакар Филтер Груба Густа Газа мрежа За Лабораториски Материјали И САМОСТОЈНО Производство, Ширина 30см/11,8 инчи

ГУНДС Чист Бакар Филтер Груба Густа Газа мрежа За Лабораториски Материјали И САМОСТОЈНО Производство, Ширина 30см/11,8 инчи

DEN 1.67

Износот
Залиха

Модел : #200, Чист Бакар Филтер Груб Густа Газа Мрежа. Материјал : Чист бакар, Должина 1м/39инч. Пакетот вклучува : 1 х Чиста Бакарна Мрежа. Широка Употреба : Бакарна мрежа може да се користи за блокирање, заштита, индустриска ,домашна употреба, лабораторија, прецизен инструмент, пополнување пукнатини или дупки, употреба на градинарство, мрежа за прозорци, занаетчиска работа итн. Лесен за употреба : Бакарна Жица лесно се свиткува. Можете да го исечете во различна форма или големина според вашата различна употреба. #60, #80, #100 бакарни мрежи најчесто се користат заштитни мрежи.#200 Бакарната мрежа обично се користи за радијатори за заштита на таблет компјутери, делови за прикажување на течни кристали на компјутерот и производство на бакарни бакарни цевки во прав за внатрешни компоненти за дисипација на топлина.Забелешка : Бидејќи е направен од чист бакар, ќе биде малку оксидиран кога ќе биде изложен однадвор долго време. Ова е нормално. Ако нема оксидација, тоа не е чист бакар.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи