.

.

New
Број72 Рачно изработено стакло натопи Пенка Кристал Спирален врв Мазен цилиндрично магично стапче за магично стапче за пишување цртање со потпис стакло пенкало MW202

Број72 Рачно изработено стакло натопи Пенка Кристал Спирален врв Мазен цилиндрично магично стапче за магично стапче за пишување

DEN 424.00

Износот
Залиха

Елегантен : Иновативната комбинација и исклучителната рачна заштитеност ја издвојуваат текстурата со висок степен, а во меѓувреме обезбедуваат неверојатни чувства во ваши раце. Нежните : Адсорпцијата на мастилото на натопи и тече по жлебот за непречено пишување, околу 40-60 зборови во едно натопување. Разновидно : Направено од високо боросиликатно стакло, ова пенкало за потписи е погодно за зачувување на разни бои на мастило или пишување кратки есеи. Лесно за чистење : Лесно исплакнете чисто со вода и исушете со хартија за само 10 секунди, за да можете брзо да се префрлите помеѓу различни бои на мастила, без да го надополнувате пенкалото. Повеќекратни апликации : Тоа е многу убава и симпатична декорација на вашата работна маса, исто така прекрасен избор за подароци за дипломирање, роденден и фестивали. Број на единици : 20.0. Рачно изработено стакло натопување пенкало.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи