.

.

New
PAW PAW PAW PAW PAW PAW PAW PAV

PAW PAW PAW PAW PAW PAW PAW PAV

DEN 2.67

Износот
Залиха

Patrol Paw Patrol Paw Paw Paw Paw Patrol се совршен додаток на гардеробата на вашиот син. Овие џемпери на руно ги карактеризираат вашите омилени ликови на Никелодеон, Чејс и Маршал од PAW патролираат во филмот! Панталони со совршени момчиња за да се опуштат или да играат!. Тој може да ги претставува своите омилени ликови во овој симпатичен џогер и ќе ги сака светлите бои и графиките на цртаните филмови. Машинско миење. Мултипак : Добијте пакет од 2 стилски потера и маршал шепа патроли, кои имаат опуштено вклопување и еластично влечење за прилагодливост; Тие можат да се носат како пижами или активна облека, совршени за училиште, играње спорт, или само да лежат дома; Без разлика каде ќе оди, тој секогаш ќе биде удобен во џогерите на овие стилски момчиња. Повлечете го затворањето. Висок квалитет : Меките и дишените атлетски панталони на никелодеон ПАВ нудат максимална удобност за да го одржите вашето активно момче и ладно без да го ограничите движењето; Совршено за секојдневно носење, активна облека, дневна облека или пижами за облека за спиење. Официјално лиценциран Никелодеон : Момци Чејс и Маршал Пау Патрол џогер џогирање; Симпатична и забавна стока на омилените цртани ликови на сите на вашите прсти; За деца и дете во вас. Удобниот, супер мек материјал обезбедува одличен изглед и почувствувајте дека вашето мало момче ќе сака траен материјал, без разлика дали е надвор од училиште или надвор на игралиште, нема да мора да се грижите за искинување и бледнее одлични дизајни, прекрасна графика за патрола на шепа во која се прикажани Сите негови омилени ликови класични џогери лесни влечење на панталони, совршено вклопување за зимска забава лесна грижа! Што и да влезе, едноставно машинско миење и суво! Ве молиме, повикајте ги варијациите за сите достапни големини и бои! Никелодеон нуди врвна облека по прифатливи цени затоа што го цениме секој клиент што ги посетува нашите списоци! Застанете од нашата продавница за да ги видите остатокот од нашите големи зделки, ние сме убедени дека ќе најдете предмети што секој на кој му треба подарок ќе ги сака апсолутно и ќе ги обожава!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи