.

.

New
Yebazy 2 парчиња лажни розови видови вештачки цвеќиња растенија за хотелска свадба домашна забава градина занает уметност декор

Yebazy 2 парчиња лажни розови видови вештачки цвеќиња растенија за хотелска свадба домашна забава градина занает уметност декор

DEN 3.00

Износот
Залиха

Receiveе добиете парцела што содржи како подолу. Пакет 16 парчиња : 2 x Совети за цветна лоза : Кога се испраќаат, секоја вештачка роза се приближува со цел да се намали просторот. Барате бели свадбени цвеќиња? Земете убаво за вашиот голем ден како овие вештачки рози.2 венци по пакет, долга 7,9 стапки секоја венец. Материјал : Свила + пластика и реални цвеќиња во боја на шампањ и зелени лисја. Суров свилен материјал за цвеќињата и лисјата, додека лозата е флексибилен пластичен, животен вештачки цвет што останува исто толку свежо и убаво од година во година. Цветовите од роза создаваат романтичен изглед што создава прекрасна свадба! Сигурни сме дека е вистинската работа што ви треба сега. 100% сосема нова и висококвалитетна боја : бела, шампањ, розов материјал : свилени цвеќиња и лисја, големина на пластична винова лоза : одобрение. Материјал : Свила + пластика и реални цвеќиња во боја на шампањ и зелени лисја. Суров свилен материјал за цвеќињата и лисјата, додека лозата е флексибилен пластичен, животен вештачки цвет што останува исто толку свежо и убаво од година во година. Вештачките цвеќиња од роза се лесен и ефтин начин за одржување на прекрасен дом, хотел, канцеларија, градина или внатрешен двор во текот на целата година. Не двоумете се, понудете се сега и никогаш не пропуштајте. Можете да ги прилагодите гранките во најприродна состојба. 240 см (7,9ft) Големина на цвеќиња : одобрение. Тоа е запалив материјал, ве молиме направете ги да се држат настрана од свеќници, свеќи, темјан и други извори на палење.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи