.

.

New
Sospiri Venezia стакло Декоративна чинија Мурано стакло Декоративен сад, Центар за декорација на подароци Централен декор, привлечен сад за фаќање на садови за влезна мас

Sospiri Venezia стакло Декоративна чинија Мурано стакло Декоративен сад, Центар за декорација на подароци Централен декор, привлечен

DEN 1264.00

Износот
Залиха

Да се ​​биде во можност да изберете од бесконечните можности на мешавините на формите и боите на цветниот декор ви овозможува целосно да ја задоволите вашата желба за убавина и совршенство. Со само еден артефакт целосно рачно изработен, можете да изберете да имате уметнички центар, удобен сад за сè што носите со себе, или уникатна послужавник за накит.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи