.

.

New
Продукција на хартиени куќа Сјајна фолија Ефект Ефект налепници за занаети, белешки за книги и собирање - француски макарони

Продукција на хартиени куќа Сјајна фолија Ефект Ефект налепници за занаети, белешки за книги и собирање - француски макарони

DEN 1.33

Износот
Залиха

Налепниците додаваат радост на каква било интеракција со пријател и секој чувар за млади или стари. Додадете шарена забава на кој било проект за достоен налепница со одлични налепници од Paper House Productions!. Со уметнички дела што се секогаш светли, шарени, соодветни на возраст и вкусно, можете да бидете сигурни дека вие, вашето семејство и пријатели ќе уживате во креативната и да ја чувате вредноста на секој пакет за налепници на хартиени куќа. Овој пакет вклучува еден лист сјајна фолија, ефект на емајл, налепници без киселина, архивски квалитет. Со уметнички дела што се секогаш светли, шарени, соодветни на возраст и вкусно, можете да бидете сигурни дека вие, вашето семејство и пријатели ќе уживате во креативната и да ја чувате вредноста на секој пакет за налепници на хартиени куќа. Во хартиената куќа мислиме на животот како „глагол“ што ја фаќа радоста, изненадувањето и забавата на живеењето преку слики што се издвојуваат, емотивно се поврзуваат и носат насмевки. Овој пакет вклучува еден лист сјајна фолија, ефект на емајл, налепници без киселина, архивски квалитет. Ви благодариме што ни се придружите!. Добредојдовте во креативниот свет на Paper House Productions! Со повеќе од 30 години искуство во дизајнот, хартијата куќа е посветена на прикажување на нашата уникатна перспектива преку евокативни и изненадувачки слики низ картички, магнети, трудови и умни подароци.Додадете шарена забава на кој било проект за достоен налепница со одлични налепници од Paper House Productions!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи