.

.

New
Водоотпорни влошки за кревети морнарички 2 пакувања за инконтиненција, отпорни на лизгање на кревети, морнарица, пишачки влошки Издржливи апсорбирачки под -страни?

Водоотпорни влошки за кревети морнарички 2 пакувања за инконтиненција, отпорни на лизгање на кревети, морнарица, пишачки влошки

DEN 351.84

Износот
Залиха

Лесна грижа : Машинско миење и суво нормално поставување. Овие влошки за кревети за инконтиненција можат да се мијат повеќе од 300 пати без да се изгуби апсорбирање и мекост. Големина : 34 x 36 инчи, 34 x 52 инчи, еднократно и машинско перење. Нашите водоотпорни влошки за кревети за информации за инконтиненција : . Ако има некој проблем со овие влошки за водоотпорни кревети, ве молиме контактирајте не и можеме да ги замениме за вас или пари да се вратиме без изговори. Дизајнот на лизгање Обезбедете ја подлогата да остане на место. Водоотпорна подлога за кревети морнарица. Водоотпорна подлога за кревети морнарица. Лесна грижа : Машинско миење и суво нормално поставување. Голема големина : 34 x 36 инчи морнарички водоотпорни влошки за кревети опфаќа поголема површина од другите влошки.Ватиран горниот слој : Премиум четкан полиестер плетен ватиран за мекост и удобност. Голема големина : 34 x 36 инчи морнарички водоотпорни влошки за кревети опфаќа поголема површина од другите влошки. Не-лизгање на дното на слојот : Не се лизга назад Дизајн Обезбедете ја подлогата да остане на место. Гаранција за месечина : Квалитетот на производот на кој можете да му верувате за да можете да го купите лесно. Дали сè уште се грижите за наоѓање на соодветни водоотпорни влошки за кревети за поднесување на инконтиненција? Ние сме тука, специјализирани сме за домашен текстил како производител повеќе од десет години.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи