.

.

New
Отмро 12 парчиња 1оз 30мл Тркалезни Алуминиумски Лименки Лимена Конзерва Завртка Капак Топ Метални Калапи Контејнери Тркалезни Празни Контејнери Кујнски Сад За Скл?

Отмро 12 парчиња 1оз 30мл Тркалезни Алуминиумски Лименки Лимена Конзерва Завртка Капак Топ Метални Калапи Контејнери Тркалезни

DEN 1.67

Износот
Залиха

Quish quality quald Направен Од алуминиумска легура, може да се рециклира или повторно да се користи што ги прави навистина еколошки. Алуминиумското пакување изгледа добро, се чувствува мазно. Quish quality quald Направен Од алуминиумска легура, може да се рециклира или повторно да се користи што ги прави навистина еколошки. Спецификации : Материјал : Алуминиумска Легура. Алуминиумското пакување изгледа добро, се чувствува мазно и во голема мера ја подобрува оценката на производот. ①ПРЕДНОСТИ, мала големина, мала тежина, лесен за носење. ①ПРЕДНОСТИ, мала големина, мала тежина, лесен за носење. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ алуминиумски кутии се широко користени во ракотворби и personal предмети итн. Како што се мелеми, садови за примероци итн. Алуминиумското пакување изгледа добро, се чувствува мазно. ДИЗАЈН - овие лименки за завртки немаат остри рабови, лесни за отворање и затворање, што може да ви донесе добро искуство со користење. Како што се мелеми, садови за примероци итн.●ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ€Капацитет : 30g/30ml/1 oz; Димензии : 52€20 € 0,3 mm (Dx Hx T); Материјал : Алуминиумска Легура. €ДИЗАЈН_ овие конзерви за завртки немаат остри рабови, лесни за отворање и затворање, што може да ви донесе добро искуство со користење. €ДИЗАЈН_ овие конзерви за завртки немаат остри рабови, лесни за отворање и затворање, што може да ви донесе добро искуство со користење. ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИТЕ алуминиумски кутии се широко користени во ракотворби и personal предмети итн. Како што се мелеми, садови за примероци итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи