.

.

New
Вингво Торбичка За Носење Мачка, Носач За Миленичиња Со Мека Постава Што Дише Преклоплив Удобен За Домашни Миленици За Сите Сезони

Вингво Торбичка За Носење Мачка, Носач За Миленичиња Со Мека Постава Што Дише Преклоплив Удобен За Домашни Миленици За Сите

DEN 0.67

Износот
Залиха

Мека Постава : носачот на меки мачки има мека постава што може да се преклопи, топла, удобна и достапна за сите сезони. Дизајн што дише : носачот за миленичиња е дизајниран со отвор што дише за да помогне вашето домашно милениче да не стане жешко и затнато. Дизајн што дише : носачот за миленичиња е дизајниран со отвор што дише за да помогне вашето домашно милениче да не стане жешко и затнато. Со Ремени За Рамо : носачот За Мачки е дизајниран со должина на ременот за рамо што може да се носи, и рачно и рамо. Вградена Кука : кутијата за носење мачка има вградена кука за да ја зацврсти јаката и да спречи вашето домашно милениче да скока наоколу. Оксфордска Ткаенина : торбата за носење мачки е изработена од Висококвалитетна Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и може да се користи во дождливи денови. Со Ремени За Рамо : носачот За Мачки е дизајниран со должина на ременот за рамо што може да се носи, и рачно и рамо.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Cat Carrier
Material:
Oxford Cloth, Sponge, Brushed Fleece
Package List:
1 x Cat Carrier :
Please allow some errors due to manual measurement. :
Ново

Поврзани производи