.

.

New
Куки од месо од месо од месо од не'рѓосувачки челик куки куки за куки за топло и ладно пилешко лов на ребра што висат сушење на палто за печење на скара за скара

Куки од месо од месо од месо од не'рѓосувачки челик куки куки за куки за топло и ладно пилешко лов на ребра што висат сушење

DEN 1076.80

Износот
Залиха

Куката за висини од свинско месо од не'рѓосувачки челик не е лесно деформирана, долго време. Изгледот е едноставен, но удобен, погоден за месари, готвачи и преработувачи на месо. Со добра изработка, куката за месо не е лесно да се носи и солза, многу практично во употреба. Мултифункционална кука за месо, можете да го направите вашето кујнско месо на неа и исто така совршено за виси големи риби. Оваа кука за месо може да се измие чиста, куката за месо е чиста и хигиенска и безбедна за употреба. Куката за висини од свинско месо од не'рѓосувачки челик не е лесно деформирана, долго време. Изгледот е едноставен, но удобен, погоден за месари, готвачи и преработувачи на месо. Со добра изработка, куката за месо не е лесно да се носи и солза, многу практично во употреба. Мултифункционална кука за месо, можете да го направите вашето кујнско месо на неа и исто така совршено за виси големи риби. Оваа кука за месо може да се измие чиста, куката за месо е чиста и хигиенска и безбедна за употреба. Razzumfeatures-Size : приближно 15.00x6.00x0.35cm/приближно 5,89x2.36x0.14in-боја : Разновиден материјал во боја : не'рѓосувачки челик, вклучувајќи куки за месо од 20 x.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи